Uživatel: Host
Přihlásit

motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links

T-Mobile olympijský běh 2024 - pozvěte známé, ukažte jim orienťák Krišpína - 20.04.2024 20:49:56
V roce 2024 se Šternberk objeví na mapě celostátní akce T-Mobile olympijský běh již počtvrté. Závod se bude konat ve středu 19. června jako orientační běh v městské zástavbě s inntervalovým startem od 18 h., zázemí bude u Kavárny v Parku.

Přijďte se proběhnout nebo pozvěte své známé, ať si vyzkouší svoji dovednost orientace podle mapy!!!

Druhý termín přihlášek za zlevněné startovné končí 31. května, za zvýšené startovné se bude možné přihlásit do 7. června.
Registrace na místě v den závodu nebudou možné.
... celá zpráva

Chladný HLÁSNIČÁK Krišpína - 18.04.2024 7:30:12
11. ročník běžeckého seriálu Šternberské běhání pokračoval ve středu 17. dubna terénním závodem HLÁSNIČÁK, kterého se zúčastnilo 53 běžců, z toho 12 na kratší trať.

Trať dlouhou 7,5 km běžel nejrychleji Mára Lubrich (31.05), v ženské kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (34.19). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,5 km - nejrychlejší byl Honza Matoušek (11.02).

Čtvrtý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání PRABÁBA se bude konat ve středu 24.4., start v 18:00 h., sraz v hospodě v Lipině.

Kdo se nemůže dočkat na další společný závod, má možnost zúčastnit se v sobotu 20.4. druhého ročníku závodu PASEKAČKA.RUN, na který srdečně zve Katka a Míra Ondrušíkovi.

Opět rekordní Ecce Homo Krišpína - 04.04.2024 8:02:55
11. ročník běžeckého seriálu Šternberské seriálu pokračoval ve středu 3. dubna silničním závodem ECCE HOMO, na který nastoupilo stejně jako v loňském roce 68 běžců.

Trať dlouhou 5 km běžel nejrychleji Michal Dočkálek (19.28), v ženské kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (22.10). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2,2 km - nejrychlejší byl Honza Matoušek (8.24).

K dispozici jsou výsledky "Ekcáku".

Třetí závod běžeckého seriálu Šternberského běhání HLÁSNIČÁK se bude konat ve středu 17.4., start v 18:00 h.

Jarní KIOSK zahájil Šternberské běhání 2024 Krišpína - 11.03.2024 10:20:32
Tradiční závod JARNÍ KIOSK zahájil v neděli 10. března jedenáctý ročník běžeckého seriálu Šternberské běhání. Na startu se sešlo 102 běžců.

Mužskou trať dlouhou 7 km běžel nejrychleji Adam Dvořáček (25.52), ženskou trať dlouhou 3,5 km zvládla nejlépe Kateřina Ondrušík (15.07). Kategorie příchozích měla trať dlouhou také 3,5 km - nejrychlejší byl Roman Král (17.19).

K dispozici jsou celkové výsledky "Kiosku".

Druhý závod běžeckého seriálu Šternberského běhání ECCE HOMO se bude konat ve středu 3.4., start v 18:00 h. - informace k závodu ZDE

11. ročník Šternberského běhání je připraven Krišpína - 01.03.2024 10:44:16
Jedenáctý ročník běžeckého seriálu Šternberského běhání startuje v neděli 10. března tradičním závodem JARNÍ KIOSK, který pořádá SK Vyhlídka Šternberk. Již pojedenácté za sebou budou mít všichni běžci bez rozdílu věku a výkonnosti příležitost k pravidelnému setkávání na tratích v blízkém okolí Šternberka.

Čtenáři Šternberských listů budou mít v březnovém čísle letáček A5 v černobílém provedení.
Soubor pdf ke stažení TERMÍNOVKA.

ZELENKA CUP 2024 Krišpína - 21.02.2024 13:20:49
7. ročník předjarního tréninkového závodu SKI-OB Šternberk ZELENKA CUP se bude konat v sobotu 16. března s centrem na Zelené budce. Start prvních závodníků bude v 11 hod.
Kategorie a předběžné délky tratí
A – věk 14+ (vzdušná délka cca 5 km) vhodné pro zkušené borce
B – věk 10-12 (vzdušná délka cca 3 km) vhodné pro odvážné nováčky
C – smajlíková (vzdušná délka cca 1,5 km)

Přihlášky v oddílovém systému do 11.3., přihlášky nečlenů STE probíhají přes google formulář ZELENKA CUP 2024.

Šternberské běhání 2023 zná své vítěze Krišpína - 22.11.2023 9:16:05
Slavnostní vyhlášení 10. ročníku běžeckého seriálu ŠTERNBERSKÉ BĚHÁNÍ se konalo v v úterý 21.11. od 18 hod. v restauraci Šnyt-Primka. Vyhlášeni byli nejlepší 3 závodníci v každé kategorii a závodníci, kteří se zúčastnili všech závodů.

Do konečného pořadí ŽEBŘÍČKU Šternberského běhání 2023 bylo započítáno 5 nejlepších závodů z 10 uskutečněných.

Vyhlášení ŠTERNBERSKÉHO BĚHÁNÍ Krišpína - 20.11.2023 13:52:55
Vyhlášení výsledků 10. ročníku běžeckého seriálu ŠTERNBERSKÉ BĚHÁNÍ se bude konat v úterý 21.11.2023 od 18 hodin v restauraci PRIMKA-ŠNYT ve Šternberku.

Zamlžená Vlachovka Krišpína - 12.11.2023 11:55:11
DESÁTÝ závod běžeckého seriálu Šternberské běhání VLACHOVKA se konal v sobotu 11.11. na Svatého Martina. Na start tradičního běhu, letos 46. ročníku, se sešlo 57 závodníků.

Na trati 13,5 km byl nejrychlejší v kategorii mužů Marek Uvizl (52:25), v kategorii žen byla nejrychlejší Katrin Sásová (65:56).

K dispozici jsou výsledky Vlachovky a je spočítáno CELKOVÉ POŘADÍ 10. ročníku Šternberského běhání.

Podzimní KIOSK Krišpína - 25.10.2023 20:15:26
Tradiční PODZIMNÍ KIOSK se běžel již po 46. v neděli 22. října za účasti 94 závodníků.

Trať dlouhou 7 km běžel nejrychleji Pavel Dvořák (26.05), ženskou kategorii na poloviční trati vyhrála Hana Skácelová (14.51). Kategorie příchozích měla trať dlouhou jako ženy 3,5 km - nejrychlejší byl Pepa Slinták (15.40).

K dispozici jsou celkové výsledky "Kiosku" a fotoalba ze stránek Ligy 100.

Desátý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání VLACHOVKA se bude konat v sobotu 11.11., start v 11:00 h. - základní informace k závodu ZDE.

Běh na Praděd Krišpína - 05.10.2023 6:54:31
Pořadatelé Magdalena Hájková, Chata Sabinka, Hotel Praděd - Vysílač, obce Malá Morávka a Karlova Studánka zvou srdečně na 21. BĚH NA PRADĚD. Jedná se o znovuobnovený silniční běh do vrchu Běh na Praděd, jehož 20 ročníků mezi lety 1994 - 2015 pořádal Miloslav Čermák. Závod je součástí Krakonoš Českého poháru v běhu do vrchu.

Kaplička Krišpína - 05.10.2023 6:19:13
Oblíbená KAPLIČKA se běžela ve středu 4. října za účasti 48 závodníků.

Trať dlouhou 5 km běžel nejrychleji Lukáš Fiala (17.56), ženskou kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (20.45). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 2 km - nejrychlejší byl Matěj Kropáček (9.26).

Devátý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání PODZIMNÍ KIOSK se bude konat v neděli 22.10., start v 11:00 h. - informace k závodu ZDE

Průběžné výsledky Šternberského běhání Krišpína - 29.09.2023 10:05:19
K dispozici je PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ Šternberského běhání po sedmi závodech. Do konečného hodnocení se bude počítat 5 nejlepších závodů z 10 možných.

Osmý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání KAPLIČKA se bude konat ve středu 4.10., start v 17:30 h., sraz v Hospůdce u komína.

ŠTERNBERSKÝ TERÉNNÍ DUATLON 2023 Krišpína - 19.09.2023 20:18:46
SK Vyhlídka zve o víkendu 30.9.-1.10. na dva zajímavé závody ŠTERNBERSKÝ TERÉNNÍ DUATLON A HORSKÝ BĚH

S kopečka do kopečka Krišpína - 07.09.2023 16:28:04
Lesní závod S KOPEČKA DO KOPEČKA zahájil ve středu 6. září podzimní část běžeckého seriálu Šternberské běhání. Na startu se sešlo za slunečného počasí 95 běžců.

Mužskou trať dlouhou 8 km běžel nejrychleji Pavel Dvořák (28.35), ženskou kategorii vyhrála Kateřina Ondrušík (34.12). Kategorie příchozích měla trať dlouhou 4 km - nejrychlejší byl Artem Ragetskiy (16.01).

K dispozici jsou celkové výsledky "Kopečku".

Sedmý závod běžeckého seriálu Šternberské běhání Kaplička se bude konat ve středu 4.10., start v 17:30 h. - informace k závodu ZDE