START ŠTAFETY
14:30

Výsledky závodů Šternberská hvězda Krišpína 20.10.2019 11:33:15

Byly zveřejněny výsledky závodu JEDNOTLIVCŮ na krátké trati a závodu ŠTAFET.

V dopoledním závodě na krátké trati startovalo 440 závodníků. V kategorii D21C vyhrála Magdaléna Hájková (LCE) před Karolínou Bořánkovou (KAM) a Markétou Bídovou (UOL). V kategorii H21C zvítězil Daniel Hájek (ZBM), 2. místo obsadil Martin Poklop (SSU) a 3. místo Pavel Rychlý (KRN).

Odpoledního závodu štafet se zúčastnilo 65 týmů. Netradičně byly vystartovány 1., 2. i 3. úseky ve třech vlnách s 10 minutovým odstupem, výsledek týmu byl dán součtem časů jednotlivých úseků. V kategorii D15-99 vyhrála štafeta SOB Olomouc ve složení Vlaďka Raclavská, Martkéta Bídová a Adéla Binarová, v kategorii H15-99 byla nejlepší štafeta SK Žabovřesky Brno, která startovala ve složení Otakar Hirš, Alexandr Jordanov a Vladimír Kelbl. ... celá zpráva

Pokyny - 19.10. Krišpína 18.10.2019 14:06:22

Byly zveřejněny POKYNY závodu jednotlivců a závodu štafet v sobotu 19.10. v Řídeči. Prosíme účastníky o dodržování parkování podle pokynů pořadatelů a dodržení času prezentace do 10:00 h.

Do přihlašovacího systému ORIS jsou průběžně doplňovány došlé platby na účet SK SKI-OB Šternberk za startovné.

Startovka - 19.10. Krišpína 17.10.2019 19:29:13

Byla zveřejněna STARTOVKA závodu jednotlivců v sobotu 19.10. v Řídeči. Do závodu je přihlášeno 411 závodníků v 24 kategoriích. Pořadatelé očekávají nárůst počtu závodníků v kategoriích HDR a P také z řad Řídečáků.

Termín pro zadání soupisek je na ORIS do 18.10. do 20:00 nebo na prezentaci v sobotu 19.10 do 13:30 h.

Víkendová předpověď slibuje teploty okolo 15 °C a bez deště - rozhodně by nemělo být hůř než na MČR štafet a družstev. :) :) :) Aktuální počasí V Řídeči sledujte zde.

Termín přihlášek vypršel Krišpína 15.10.2019 7:06:21

Termín přihlášek na závody konané v sobotu 19. října v Řídeči vypršel v 23:59:59 v pondělí 14.10. Na závod jednotlivců na krátké trati je přihlášeno 397 závodníků, na odpolední klání štafet je přihlášeno 65 týmů v 7 různých kategoriích. V úterý 15.10. dopoledne budou mapy odeslány do tisku.
Dodatečné přihlášky do závodu jednotlivců budou možné v omezené míře do počtu připravených vakantů v jednotlivých kategoriích a do kategorií HDR (děti s doprovodem) a P (příchozí).
Dodatečné přihlášky do závodu štafet budou možné v omezené míře do počtu připravených vakantů v jednotlivých kategoriích.

Parametry tratí - 19.10. Krišpína 12.10.2019 9:35:10

Byly zveřejněny parametry tratí závodu jednotlivců a závodu štafet v sobotu 19.10. v Řídeči.

Zprávy z řídečského polesí Krišpína 10.10.2019 16:47:43

Kde se ta Řídeč vlastně nachází? Jak bude dlouho trvat cesta z Olomouce? Už tam byla mapa? Je tam ještě les? Rostou tam houby? Jde tam dojet vlakem? Jsou tam kopce? A jaké bude vlastně počasí?

Možná ještě další otázky napadnou závodníky, kteří se již přihlásili nebo se k přihlášení na závody chystají.
Takže:
* Obec Řídeč se rozkládá na terénním přechodu mezi rovinou Hanou a pohořím Nízký Jeseník v údolíčku Zlatého potoka. Ze tří světových stran je obklopena zalesněnými kopci, z nichž nejvyšší je Vysoká Roudná (660 m. n. m). V blízkém okolí obce jsou četné stopy po dolování železné rudy.
* Obec Řídeč píše svoji historii od roku 1295, více informací je na webové stránce obce.
... celá zpráva

Mapa pro Šternberskou hvězdu Peca 26.09.2019 15:58:55

Mapa pro závod Šternberská hvězda je hotová. Mapa je v klíčí ISOM 2017 Štafetu přebírá stavitel tratí - Kajman (Jaroslav Neumann).